Pomoc prawna - tel: 691 395 793 - e-mail: wielgus.m@o2.pl

Rozwody Lublin - skuteczna pomoc prawna w sprawach rozwodowych

Kancelaria adwokacka z Lublina zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala prowadzić sprawy z tej gałęzi prawa z należytą starannością i z poszanowaniem uczuć osób biorących udział w sprawie. W każdym wypadku zapewniamy pełną dyskrecję i indywidualne podejście. Sprawy rozwodowe, dotyczące podziału majątku oraz te związane z ustaleniem pochodzenia dziecka są postępowaniami, które niosą ze sobą wiele emocji nieprzewidzianych sytuacji, dlatego też staramy się, by prowadzić sprawy rodzinne z jak największą uwagą i poszanowaniem właściwych relacji pomiędzy małżonkami.

Pomoc doświadczonego adwokata rozwodowego na każdym etapie postępowania

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Wielgus to porady prawne na terenie Lublina udzielane przez Adwokat Małgorzatę Wielgus pomogły już niejednej osobie w kwestiach związanych z rozwodem. Reprezentowanie przez naszą Kancelarię Adwokacką klientów w sprawie rozwodowej, którą prowadzi Sąd Okręgowy, to kompleksowa obsługa prawna w trakcie postępowania (sporządzenie pozwu w sprawie rozwodowej, reprezentowanie klientów na sali rozpraw, ewentualne odwołanie od wyroku sądu itd.) Prawo pracy stanowi jeden najważniejszych z aspektów działalności naszej kancelarii adwokackiej w Lublinie. Wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać trudnym i często skomplikowanym przypadkom, takim jak podział majątku wspólnego, ustalenie alimentów, ustalenie władzy rodzicielskiej czy ustalenie winy podczas rozprawy sądowej. Sprawy o rozwód i podział majątku wspólnego mogą wiązać się także z innymi określonymi skutkami prawnymi takimi jak ograniczony kontakt z dzieckiem. Podczas spraw rozwodowych adwokat podejmuje działania, które mają na celu zrealizowanie oczekiwań swojego klienta podczas np. podziału majątku.

Prawo rodzinne - kompleksowa obsługa klientów z Lublina

Zakres usług w ramach prawa rodzinnego i opiekuńczego:

 • sprawa rozwodowa i separacja,
 • rozstrzyganie istotnych spraw rodzinnych,
 • podział majątku wspólnego po ustaniu małżeństwa,
 • ustanowienie małżeńskiej rozdzielności majątkowej,
 • ustalenie ojcostwa,
 • zaprzeczenie ojcostwa,
 • sprawy o naruszenie nietykalności cielesnej,
 • sprawy związane ustaleniem władzy rodzicielskiej,
 • ustalenie kontaktów z dzieckiem, w tym ustalenie miejsca zamieszkania dzieci,
 • alimenty - ustalenie, podwyższenie, obniżenie.

Rozwód Adwokat Lublin

Decyzja o rozwodzie nigdy nie jest decyzją łatwą. Najczęściej towarzyszy temu wiele negatywnych emocji, które uniemożliwiają podjęcie właściwych decyzji. Małżonkowie spierają się w wielu istotnych kwestiach i pomoc adwokata okazuje się niezbędna, aby sprawa rozwodowa przebiegła sprawnie i bezproblemowo.

Rozwód to trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego. Orzeczenia rozwodu nie muszą być jednoznaczne i oczekiwane, w związku z tym należy ogromną uwagę przywiązać do adwokata, który oferuje pomoc prawną i będzie reprezentował nasze interesy w sprawach rozwodu. Oferujemy pełną i kompleksową obsługę takich spraw, od przygotowania pozwu rozwodowego po reprezentację klienta przed sądem, prowadząc sprawę rozwodową.

Adwokat rozwodowy działania rozpoczyna od konsultacji z klientem. Jest to spotkanie, na którym zapoznaje się z jego problemem i przedstawia mu możliwe do wykonania działania. Na tym etapie poznaje istotę problemu i stara się zaproponować, jak najlepsze metody działania dotyczące danego przypadku i przebiegu sprawy rozwodowej.

Kolejnym, nie mniej istotnym elementem są negocjacje prowadzone między małżonkami, jak i między reprezentantami obu stron. Na takich spotkaniach ustalane są kwestie istotne z punktu widzenia procesu sądowego takich jak opieka nad małoletnimi i ustalenie zasad kontaktu z nimi. Dojście małżonków do porozumienia już na tym etapie może wpłynąć na znaczące przyspieszenie procesu rozwodowego. Postępowanie rozwodowe może zakończyć się ograniczonym dostępem do wspólnego mieszkania. Adwokat stara się rozwiązać pomyślnie wszelkie kwestie związane z rozwodem na korzyść klienta.

Przygotowanie dokumentów i opracowanie dowodów to ważny element procesu rozwodowego. Wyłącznie dobrze przygotowany pozew rozwodowy oraz akta sprawy pozwalają skrócić czas spraw rozwodowych nawet do jednego dnia.

Nasza kancelaria przeprowadzi Cię przez ten trudny okres w życiu, a adwokat od rozwodów pomoże przebrnąć przez kwestie prawne.

Orzeczenia wydawane przez sąd mają istotny wpływ na nasze życie, dlatego też, aby sprawa zakończyła się po Twojej myśli, zdecyduj się na profesjonalną pomoc. Nasza kancelaria w Lublinie poprowadzi Twoją sprawę, która będzie miała znaczący wpływ na Twoje dalsze życie. Jeżeli poszukujesz rzetelnego i doświadczonego adwokata od rozwodów w Lublinie, koniecznie skontaktuj się z naszą kancelarią. Udzielimy rzetelnej pomocy prawnej. Rozwód Lublin - Kancelaria Adwokacka Małgorzata Wielgus - Adwokat Lublin Rozwód

Ponadto nasza Kancelaria zajmuje się:
 • sprawami związanymi z władzą rodzicielską i kontaktami z dziećmi
 • sprawami o alimenty
 • sprawami dotyczącymi ustalenia pochodzenia dziecka
 • sprawami o odszkodowania
 • sprawami o podział majątku
 • ogłaszaniem upadłości konsumenckiej

Zapraszamy do naszej kancelarii w celu poznania pełnej oferty!

Kancelaria Adwokacka
Małgorzata Wielgus

adres: ul. Chopina 12/2, 20 – 023 Lublin
telefon: 691 395 793
e-mail: wielgus.m@o2.pl

Godziny pracy: pon-pt: 8:00 - 16:00

Dodaj opinię o naszej kancelarii