Pomoc prawna - tel: 691 395 793 - e-mail: wielgus.m@o2.pl

Odszkodowania Lublin

Kancelaria adwokacka Małgorzaty Wielgus z Lublina prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego. Bogate i wieloletnie doświadczenie oraz rozległa wiedza z dziedziny prawa pozwalają zapewnić fachową i profesjonalną pomoc prawną oraz wysoką skuteczność w sprawach o odszkodowanie z terenu Lublina i okolic. Każda sprawa i działania traktowane są w sposób indywidualny, dzięki temu jakość świadczonych usług stoi na najwyższym poziomie.

Nie pobieramy opłat za pierwsze spotkanie, na którym zostaje przedstawiona istota sprawy oraz ustalane jest wynagrodzenie i inne koszty. Zapewniamy specjalistyczną opiekę prawną każdego klienta, indywidualnie dostosowaną do powierzonych nam spraw. Powierzając nam sprawę o dochodzeniu odszkodowań macie Państwo pewność kompleksowej pomocy doświadczonych prawników. Wszystkim osobom zgłaszającym się do nas oferujemy wsparcie prawne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Prowadzimy dochodzenia odszkodowania z wielu różnych tytułów.

Dochodzenie odszkodowania

Pomagamy skutecznie uzyskać poszkodowanym odszkodowania powypadkowe, medyczne, komunikacyjne.

Oferujemy pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń cywilnych zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz firm ubezpieczeniowych. Zajmujemy się zarówno sprawami wynikającymi z czynów niedozwolonych, jak i odszkodowaniami w sytuacji spowodowanej niewykonaniem lub niewłaściwym wykonaniem umowy. Na życzenie naszych klientów podejmiemy się postępowań związanych z:

  • odszkodowaniami powypadkowymi, medycznymi,
  • pomagamy w uzyskaniu odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego (również przy wypadkach, w których sprawcy wypadku nie udało się ustalić),
  • wypadkami związanymi z zaniedbaniami,
  • wypadkami przy pracy,
  • uzyskaniem zadośćuczynienia z tytułu krzywd doznanych w wyniku śmierci osoby bliskiej,
  • błędów medycznych, urazów po wypadku komunikacyjnym.

Nasza kancelaria adwokacka pozwoli skutecznie uzyskać odszkodowanie powypadkowe, które należy się poszkodowanemu, z wyłączeniem sprawcy wypadku.

Śmierć osoby bliskiej to zawsze traumatyczne przeżycie dla rodziny. Zwłaszcza jeżeli śmierć nastąpiła w wyniku wypadku komunikacyjnego lub błędu medycznego. Nasza kancelaria Lublin pomoże Państwu przygotować niezbędne dokumenty i otrzymać należne świadczenia finansowe w sprawie takiej jak na przykład zwrot kosztów pogrzebu. Pomoc ze strony adwokata będzie nieoceniona także w przypadku, gdy u osób poszkodowanych w wypadku stwierdzono ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Zapraszamy zainteresowanych klientów do naszej Kancelarii w Lublinie w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania wstępnego. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w uzyskaniu profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz skutecznym dochodzeniu odszkodowania. Pomagamy uzyskać odszkodowanie w wyższych kwotach za szkody, wypadki, czy z ubezpieczeń. Działania zakładu ubezpieczeń bywają skomplikowane, z tego powodu niezbędna może okazać się pomoc radcy prawnego, który doskonale zna mechanizmy, jakimi posługują się ubezpieczyciele.

Zajmujemy się też sprawami karnymi

Postępowania egzekucyjne

Prowadzimy postępowania mające na celu przymusowe urzeczywistnienie praw i obowiązków ze stosunków z zakresu cywilnego prawa materialnego.

Sprawy o ochronę dóbr osobistych

Dobra osobiste są chronione na równi z dobrami materialnymi. Każde ich naruszenie uprawnia do wniesienia sprawy cywilnej i ubieganie się o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Oferujemy pomoc prawną i reprezentację przed sądami, zarówno osobom oskarżonym o naruszenie tych dóbr jak i dla osób, które takie sprawy wytaczają. Kancelaria adwokacka stara się o odzyskiwanie odszkodowań za poniesione straty dóbr osobistych. Dochodzenie odszkodowań z ubezpieczenia za szkody majątkowe spowodowane wypadkami losowymi, wypadkami w rolnictwie są częstym powodem, dla którego chcemy uzyskać zadośćuczynienie. Nasza kancelaria pomoże w każdym przypadku dochodzić swoich praw do zadośćuczynienia.

Sprawy z zakresu prawa rzeczowego w tym spory o własność i posiadanie

Prowadzimy sprawy związane z ustaleniem wartości przedmiotu sporu oraz uzyskaniu prawa do jego posiadania.

Sprawy z zakresu zobowiązań

Podejmujemy się każdego typu postępowań sądowych czy arbitrażowych, które powstały w wyniku podpisania umów nienazwanych i nazwanych takich jak: umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy, pośrednictwa, dzieła, robót budowlanych, pożyczek i innych.

Sprawy spadkowe

Ponadto kancelaria zapewnia reprezentację adwokata lub radcy prawnego przed sądami powszechnymi i polubownymi na każdym etapie postępowania.

Na życzenie Klienta:

  • sporządzamy umowy cywilnoprawne,
  • sporządzamy informacje, opinie i analizy prawne,
  • sporządzamy pisma procesowe,
  • prowadzimy negocjacje poza procesowe.

Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie, do zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie, dzięki któremu wspólnie ustalimy szczegóły dochodzenia odszkodowania. Kancelaria prawna gwarantuje uczciwe warunki współpracy w kwestii uzyskiwania odszkodowań.

Porady prawne

Kancelaria udziela także porad prawnych klientom w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i rodzinnego. Świadczymy usługi głównie na terenie Lublina i okolic, ale przyjmujemy też sprawy z innych rejonów kraju.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii - odszkodowania Lublin. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Adwokacka
Małgorzata Wielgus

adres: ul. Chopina 12/2, 20 – 023 Lublin
telefon: 691 395 793
e-mail: wielgus.m@o2.pl

Godziny pracy: pon-pt: 8:00 - 16:00

Dodaj opinię o naszej kancelarii