Pomoc prawna - tel: 691 395 793 - e-mail: wielgus.m@o2.pl

Odszkodowania Lublin

Kancelaria adwokacka Małgorzaty Wielgus z Lublina prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego. Bogate i wieloletnie doświadczenie oraz rozległa wiedza z dziedziny prawa pozwalają zapewnić fachową i profesjonalną pomoc prawną oraz wysoką skuteczność w sprawach o odszkodowanie z terenu Lublina i okolic. Sprawy traktowane są w sposób indywidualny, w związku z tym jakość świadczonych usług stoi na najwyższym poziomie.

Nie pobieramy opłat za pierwsze spotkanie, na którym zostaje przedstawiona istota sprawy oraz ustalane jest wynagrodzenie i inne koszty. Zapewniamy specjalistyczną opiekę prawną, indywidualnie dostosowaną do powierzonych nam spraw.

Dochodzenie odszkodowań

Pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe, medyczne, komunikacyjne

Oferujemy pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń cywilnych zarówno od osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz firm ubezpieczeniowych. Zajmujemy się zarówno sprawami wynikającymi z czynów niedozwolonych, jak i odszkodowaniami, które spowodowane są niewykonaniem lub niewłaściwym wykonaniem umowy. Na życzenie naszych klientów podejmiemy się postępowań związanych z:

  • odszkodowaniami powypadkowymi, medycznymi i komunikacyjnymi (również przy wypadkach, w których sprawcy nie udało się ustalić),
  • wypadkami związanymi z zaniedbaniami,
  • wypadkami przy pracy,
  • uzyskaniem zadośćuczynienia z tytułu krzywd doznanych w wyniku śmierci osoby bliskiej, błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych.

Śmierć osoby bliskiej to zawsze traumatyczne przeżycie dla rodziny. Zwłaszcza jeżeli śmierć nastąpiła na skutek wypadku komunikacyjnego lub błędu medycznego. Nasza kancelaria pomoże Państwu przygotować niezbędne dokumenty i uzyskać należne świadczenia finansowe w sprawie. Pomoc ze strony adwokata będzie nieoceniona także w przypadku, gdy u osób poszkodowanych w wypadku stwierdzono ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Zapraszamy do naszej Kancelarii w Lublinie w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania wstępnego. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w uzyskaniu profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz skutecznym dochodzeniu odszkodowań.

Zajmujemy się też sprawami karnymi

Postępowania egzekucyjne

Prowadzimy postępowania mające na celu przymusowe urzeczywistnienie praw i obowiązków ze stosunków z zakresu cywilnego prawa materialnego.

Sprawy o ochronę dóbr osobistych

Dobra osobiste są chronione na równi z dobrami materialnymi. Każde ich naruszenie uprawnia do wniesienia sprawy cywilnej i ubieganie się o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Oferujemy pomoc prawną i reprezentację przed sądami, zarówno osobomoskarżonym o naruszenie tych dóbr jak i dla osób, które takie sprawy wytaczają.

Sprawy z zakresu prawa rzeczowego w tym spory o własność i posiadanie

Prowadzimy sprawy związane z ustaleniem wartości przedmiotu sporu oraz uzyskaniu prawa do jego posiadania.

Sprawy z zakresu zobowiązań

Podejmujemy się każdego typu postępowań sądowych czy arbitrażowych, które powstały w wyniku podpisania umów nienazwanych i nazwanych takich jak: umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy, pośrednictwa, dzieła, robót budowlanych, pożyczek i innych.

Sprawy spadkowe

Ponadto kancelaria zapewnia reprezentację adwokata lub radcy prawnego przed sądami powszechnymi i polubownymi na każdym etapie postępowania.

Na życzenie Klienta:

  • sporządzamy umowy cywilnoprawne,
  • sporządzamy informacje, opinie i analizy prawne,
  • sporządzamy pisma procesowe,
  • prowadzimy negocjacje poza procesowe.

Porady prawne

Kancelaria udziela także porad prawnych klientom w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i rodzinnego. Świadczymy usługi głównie na terenie Lublina i okolic, ale przyjmujemy też sprawy z innych rejonów kraju.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej Kancelarii - odszkodowania Lublin. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Kancelaria Adwokacka
Małgorzata Wielgus

ul. Chopina 12/2, 20 – 023 Lublin
tel. kom. 691 395 793
e-mail wielgus.m@o2.pl

Godziny pracy: pon-pt: 8:00 - 16:00

adwokat-lublin-wielgus